تاریخ : شنبه 4 شهريور 1396     |     کد : 141

سرپرست شهرداری تبریز:

کارمندی مهم‌ترین افتخار مسئولیت‌پذیری در نظام سازمانی است

به نقل از شهریارنیوز: سرپرست شهرداری تبریز با گرامی‌داشت چهارم شهریور روز کارمند، تاکید کرد: کارمندی مهم‌ترین افتخار مسئولیت‌پذیری در نظام سازمانی و بستر ارزشمند خدمت به آحاد شهروندان است.

به گزارش شهریار، محمدحسین اسحقی، در جمع مدیران شهرداری تبریز، با تبریک روز کارمند، گفت: رفتار و منش کارمندی، نشانگر وجهه واقعی یک سازمان است و کارمندان به عنوان متولیان ساختار اداری، نقش اصلی را در پیش‌برد برنامه‌های مدیریتی بر عهده دارند.

وی اضافه کرد: دوره خدمت، دیر یا زود، با تمام پست‌ها و منصب‌ها به سر می‌رسد، اما افتخار کارمندی شرافتمندانه و مسئولانه، برای همیشه ماندگار است.

سرپرست شهرداری تبریز با اشاره به این‌که بخش اعظم ساختار شهرداری، مربوط به حوزه‌های کارمندی است، افزود: در هر منصبی که هستیم باید به عنوان کارمند مسئولیت‌پذیر، در مسیر اصلاح و هم‌افزایی یکدیگر حرکت کنیم؛ در این صورت، شاهد تقویت منابع انسانی، در میان نسل‌ پیاپی کارمندان خواهیم بود.

اسحقی با اشاره به تاثیر رفتار کارمندان بر مراجعان روزانه تاکید کرد: شهرداری این افتخار را دارد که به صورت مستقیم و مستمر با آحاد شهروندان در ارتباط است، این ارتباط گسترده، در صورت تکریم ارباب رجوع، قطعاً می تواند منشا بسیاری از آموزه‌های ارزشمند به شهر و در میان شهروندان شود.


اصغر دلدار
نوشته شده در   شنبه 4 شهريور 1396  ساعت  12:38   توسط   اصغر دلدار    تعداد بازدید  193
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :