تاریخ : شنبه 15 مهر 1396     |     کد : 144

جلسه هماهنگي مديران بازرسي مناطق شهرداري تبريز برگزار شد.

در جلسه اي كه با حضور مدير كل و مديران بازرسي مناطق شهرداري تبريز برگزار شد موضوعات مربوطه به بازرسي مناطق مطرح گرديد.

در جلسه اي كه با حضور مدير كل ، معاون و رييس اداره ارزيابي عملكرد بازرسي شهرداري تبريز برگزار شد موضوعات مختلفي پيرامون مسايل روز و مشكلات موجود مطرح گرديد.
در ابتداي اين جلسه حاج آقا كاشت كار مدير كل بازرسي شهرداري تبريز، ارزيابي و ارزشيابي و لزوم ارايه گزارشهاي 15 روزه و ماهانه بر اساس احكام ابلاغي را ضرروري دانستند. ايشان انجام بازديد هاي روزانه از سطح مناطق و نيز بازديد هاي دوره اي  و ارايه گزارشهاي بازديد ها و نتايج بررسي ها و اقدامات صورت گرفته را از وظايف مديران بازرسي مناطق برشمرده و برتكريم ارباب رجوع و رفع مشكلات آنها تاكيد نمودند.
حاج آقا كاشت كار با اشاره به تاكيد مقام معظم هبري در خصوص اقتصاد مقاومتي، شناسايي عوامل تاثير گذار بر تحقق اين شعار در شهرداري را از ديگر وظايف بازرسان مناطق برشمرده و آنها را ناظر بر اجراي دقيق اين اهداف اعلام كردند.
در ادامه اين جلسه آقاي مهندس غني زاده معاون اداره كل بازرسي و حاج آقا موسوي رييس اداره ارزيابي عملكرد بازرسي شهرداري تبريز موارد و مشكلات موجود در مناطق را مطرح و بر حل و فصل آنها بر طبق قوانين و مقررات شهرداري تاكيد كردند.در پايان جلسه مديران بازرسي مناطق گزارشهايي در خصوص روند رسيدگي به مسايل منطقه را ارايه نمودند.
اصغر دلدار
نوشته شده در   شنبه 15 مهر 1396  ساعت  13:51   توسط   اصغر دلدار    تعداد بازدید  190
ویرایش شده در شنبه 22 مهر 1396 ساعت 10:13 توسط اصغر دلدار
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :