تاریخ : سه شنبه 12 دي 1396     |     کد : 165

ارزيابي عملكرد سازمان ميادين در پي بازديد سرزده مدير كل بازرسي شهرداري تبريز

مدير كل و معاون اداره كل بازرسي شهرداري تبريز با حضور سرزده در سازمان ميادين و ياماندهي مشاغل شهري نسبت به انجام ارزيابي عملكرد آن سازمان اقدام نموده و...

مدير كل و معاون اداره كل بازرسي شهرداري تبريز با حضور سرزده در سازمان ميادين وساماندهي مشاغل شهري نسبت به انجام ارزيابي عملكرد آن سازمان اقدام نمودند در اين بازديد كه در ابتداي ساعت كاري از تعدادي از ميادين و مراكز عرضه ميوه در سطح شهر و سپس  از آن سازمان انجام گرفت موارد و مشكلات منعكس شده از سوي شهروندان در جلسه اي كه با حضور مدير عامل سازمان ميادين تشكيل شد مورد بررسي قرار گرفت. در اين جلسه موضوعات مهمي ازقبيل افزايش ميزان رضايتمندي شهروندان و ساماندهي غرفه هاي عرضه كننده كالا و خدمات و همچنين ساير موارد بررسي گرديد.
در اين جلسه آقاي كاشت كار مدير كل بازرسي شهرداري تبريز بر لزوم افزايش ميزان رضايتمندي شهروندان از خدمات ارايه شده توسط آن سازمان و نيز تكريم آنها سفارش نموده و با اشاره بر مسوليت خطير سازمان ميادين در جلب ميزان مشاركت شهروندان و بهبود عملكرد سازمان وميزان افزايش كيفيت و كميت خدمات ارايه شده تاكيد كردند.    
آقاي صديقي مدير عامل سازمان ميادين با اشاره به حضور مدير كل بازرسي شهرداري تبريز در سازمان ميادين وجود بازرسي در سازمان را مغتنم شمرده و بازرسي را همراهان مدير عامل در راستاي انجام وظايف محوله دانست.   


اصغر دلدار
نوشته شده در   سه شنبه 12 دي 1396  ساعت  13:33   توسط   اصغر دلدار    تعداد بازدید  258
ویرایش شده در سه شنبه 12 دي 1396 ساعت 14:00 توسط اصغر دلدار
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :