تاریخ : يکشنبه 24 دي 1396     |     کد : 166

جلسه هماهنگي قائم مقام شهرداري تبريز با مدير كل و پرسنل اداره كل بازرسي شهرداري تبريز

در جلسه اي كه با حضور قائم مقام شهرداري تبريز و پرسنل اداره كل بازرسي شهرداري تبريز صورت گرفت موضوعات مختلفي در خصوص مسايل ....

در جلسه اي كه با حضور قائم مقام شهرداري كلانشهر تبريز و پرسنل اداره كل بازرسي شهرداري تبريز صورت گرفت موضوعات مختلفي در خصوص مسايل و موارد روز مطرح در امر بازرسي بررسي شد.
اين جلسه كه در اتاق جلسه شهرداري مركزي تبريز برگزار شد در ابتدا آقاي مهندس غني زاده معاون اداره كل بازرسي شهرداري تبريز ضمن گزارشي از عملكرد اين اداره كل طي 2 ماه اخير  آمار و عملكرد اين حوزه را ارايه كردند . آقاي مهندس موسايي قائم مقام شهرداي كلانشهر تبريزبا اشاره به نامه حضرت علي (ع) در خصوص نقش ، اهميت و جايگاه بازرسي، وجود بازرسي را در مجموعه شهرداري تبريز بسيار حائز اهميت دانستند. ايشان ضرورت بازرسي در رسيدگي به درخواستها و شكايات شهروندان را مهم برشمرده و تكريم ارباب رجوع و ارايه پاسخ به آنها را ضروري و لازمه توسعه شهرداري عنوان كردند.

آقاي موسايي يكي از نقاط اصطكاك شهروندان با شهرداري را اداره كل بازرسي بيان كرده و نقش اين اداره كل را در جذب حداكثري مشاركت شهروندان و جلب رضايت آنها عنوان كردند.ايشان از ديگر وظايف اداره كل بازرسي شهرداري تبريز را انجام ارزيابي،ارزشيابي عنوان كرده و بر انجام ارزيابي هاي دوره ، تخصصي و مدون تاكيد كردند كه همان خواست شهردار محترم كلانشهر تبريز مي باشد. در ادامه ايشان با اشاره بر حفظ كرامت انساني و آبروي افراد بر انجام وظيفه اداره كل بازرسي در فرهنگ سازي و ارايه راهها و رهنمود هاي مناسب در برابر تخلفات احتمالي را زمينه ساز پرهيز از هرگونه تخطي از قوانين برشمردند.
در ادامه اين جلسه آقاي كاشت كار مدير كل بازرسي شهرداري تبريز نيز بر اهميت انجام بازديد هاي ميداني و ارايه گزارشهاي ماهانه تاكيد كرده و انجام ارزيابي و ارزشيابي را بسيار مهم و از وظايف محوله شهردار محترم تبريز در راستاي امورات محوله دانستند. ايشان دقت عمل در رسيدگي و صيانت از منافع شهرداري و شهروندان را زمينه ساز رضايتمندي شهروندان عنوان كردند.


اصغر دلدار
نوشته شده در   يکشنبه 24 دي 1396  ساعت  07:35   توسط   اصغر دلدار    تعداد بازدید  308
ویرایش شده در يکشنبه 24 دي 1396 ساعت 08:30 توسط اصغر دلدار
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :