تاریخ : سه شنبه 21 فروردين 1397     |     کد : 172

جلسه هماهنگي اداره كل بازرسي شهرداري تبريز برگزار شد.

اولين جلسه هماهنگي مدير كل بازرسي و معاونين ،مديران و كارشناسان بازرسي شهرداري تبريز در سال جديد برگزار شد.در اين جلسه ...

 نخستين جلسه مدير كل، معاون و مديران بازرسي اداره كل بازرسي شهرداري تبريز در سال جديد برگزار گرديد. در اين جلسه كه در اتاق جلسه شهرداري مركز برگزار شدحاج آقا كاشت كار مدير كل بازرسي شهرداري تبريز ضمن تبريك سال نو و شروع سال كاري جديد با اشاره به پيام نوروزي مقام معظم رهبري و سال حمايت از كالاي ايراني اهداف و ديدگاه هاي اين اداره را در سال جديد توصيف كردند.
آقاي كاشت كار با بيان اينكه اداره كل بازرسي شهرداري تبريز با تخصص گرايي در همه زمينه هاي موجود زمينه رسيدگي بيشتر به پروندها و مسايل و مشكلات را فراهم كرده از همكاران خواست تا در سال جديد با جديت مضاعف نسبت به انجام امورات محوله اقدام كنند. ايشان ارايه گزارشهاي 15 روزه بازرسان و يك ماهه عملكردي مناطق را از وظايف ديگر بازرسان برشمردند و حوزه گردي و شناسايي مسايل و مشكلات مناطق و سطح منطقه را زمينه ساز توسعه و افزايش رضايتمندي شهروندان دانسته و خواستار تسريع در رسيدگي به مشكلات خصوصا در رويداد تبريز 2018 شدند.
در ادامه جلسه آقاي مهندس غني زاده معاون اداره كل بازرسي شهرداري تبريز نيز ضمن تاكيد بر ارايه گزارشهاي ماهانه بر تسريع روند رسيدگي به شكايات و نيز امورات محوله و تكريم ارباب رجوع تاكيد كردند.
در ادامه جلسه با معرفي آقاي مهدي عالم عليايي به عنوان مدير بازرسي شهرداري منطقه 2 از زحمات آقاي مهندس فرزام مهر مدير سابق بازرسي شهرداري منطقه 9 كه اخيرا به افتخار بازنشستگي نايل گرديدند نيز تشكر و قدرداني گرديد.

اصغر دلدار
نوشته شده در   سه شنبه 21 فروردين 1397  ساعت  12:46   توسط   اصغر دلدار    تعداد بازدید  255
ویرایش شده در سه شنبه 21 فروردين 1397 ساعت 13:24 توسط اصغر دلدار
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :