تاریخ : چهارشنبه 30 بهمن 1398     |     کد : 195

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران و کارشناسان اداره کل بازرسی

جلسه هم اندیشی مدیران و کارشناسان اداره کل بازرسی شهردای تبریز برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی مدیران و کارشناسان اداره کل بازسی شهرداری در بهمن ماه سال 98 برگزار شد در این جلسه که در اتاق جلسه شهرداری مرکز برگزار گردید آقای کاشت کار مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و نیز 29 بهمن سالروز قیام مردم تبریز و یادآوری اینکه در ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم بر ضرورت حضور کلیه همکاران در عرصه انتخابات تاکید کردند.
ایشان با یادآوری اینکه یک ماه به آغاز سال جدید باقی مانده بر نظارت همکاران در رفع نواقصات پارکها و آماده نمودن آنها جهت استقبال از مسافرین نوروزی و پیگیری واهتمام آنها تا رفع نواقص و کاستی های موجود در پارکهای مناطق تاکید نمودند. ایشان با تشکر از عوامل مرکز مدیریت سامانه 137 شهرداری تبریز در پاسخگویی به مسایل و مشکلات شهروندان در بارندگی های اخیر را مثال زدنی عنوان کرده و از تلاشهای شبانه روزی آن مرکز در انعکاس مشکلات به عوامل اجرایی مرتبط قدردانی نمودند. آقای کاشت کار یکی از مهمترین مسایل موجود را حضور به موقع همکاران در محل کار و پیگیری رفع مشکلات شهروندان دانستند و میزهای خدمت مستقر در واحد های مختلف شهرداری را گامی موثر در جهت تسریع روند رسیدگی به مسایل شهروندان عنوان کردند.
در ادامه این جلسه آقای غنی زاده معاون اداره کل بازرسی شهرداری تبریز با تشکر از همکاران اداره کل بازرسی خواستار نظارت آنها در رسیدگی به وضعیت آسفالت و پیگیری لکه گیری و رفع مشکلات شهروندان شدند.
در پایان جلسه آقای مهدی عالم علیایی به عنوان رییس اداره بازرسی و نظارت اداره کل بازرسی شهرداری تبریز منصوب گردید و از آقای کریم قدیری مدیر بازرسی شهرداری منطقه هفت که اخیرا به افتخار بازنشستگی نایل گردیده قدردانی وبه رسم یادبود لوح تقدیری در راستای قدردانی از مقام شامخ زن به سرکار خانم شرافت تقدیم شد. 


PDF چاپ چاپ