تاریخ : سه شنبه 23 ارديبهشت 1399     |     کد : 196

مدیر بازرسی سازمان آرامستانها منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز سرپرست جدید بازرسی سازمان آرامستانها منصوب گردید.

طی جلسه ای که در دفتر مدیر عامل سازمان آرامستانهای شهرداری تبریز برگزار گردید با حکم مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز سرپرست جدید بازرسی آن سازمان منصوب گردید. در این جلسه که با حضور سرپرست سازمان آرامستانها و مسئول ویژه بازرسی و انتصابات و رییس اداره بازرسی و نظارت اداره کل بازرسی شهرداری  و جمعی از مدیران سازمان آرامستانها برگزار گردید آقای جلالی سرپرست سازمان آرامستانها با اشاره به اینکه تغییرات سازمانی یکی از ضروریات مدیریتی است گفت واحد بازرسی یکی از بازوان اصلی مدیریت سازمانی است که در امور مربوط به نظارت و پیشگیری از وقوع مشکلات احتمالی نقش بسزایی دارد. ایشان با بیان اینکه کلانشهر تبریز باید تلاش کرد معضلات پیش از وقوع حل و فصل شود تصریح کرد باید اخلاق حسنه و رعایت آبروی افراد همواره در اولویت همکاران باشد. 
در ادامه این جلسه آقای خسرو خیری مسئول بازرسی ویژه و انتصابات اداره کل بازرسی شهرداری تبریز، بازرسی را نهاد نظارتی و امین و مشاور مدیران در مجموعه شهرداری عنوان و وجود بازرسی را در راستای توسعه روز افزون میزان رضایت شهروندان از مجموعه شهرداری را لازم دانستند.
در ادامه جلسه آقای احمد صدقی به عنوان سرپرست بازرسی سازمان آرامستانها برگزار معارفه گردید و از زحمات آقای اکبر قنبرزاد مدیر سابق بازرسی سازمان آرامستانها قدردانی شد.


PDF چاپ چاپ