تاریخ : يکشنبه 20 مهر 1399     |     کد : 207

سرپرست جدید بازرسی شهرداری منطقه 3 منصوب شد .

طی حکمی از سوی مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز سرپرست جدید بازرسی شهرداری منطقه 3 منصوب گردید..

به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه سه :
طی مراسمی ظهر امروز، سید مجید قصاب عصر جدید به عنوان مسئول جدید بازرسی شهرداری منطقه 3 معرفی شد .
مراسم معارفه با حضور تراب محمدی مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز و خسرو خیری رییس اداره کنترل شاخص‌های کلیدی عملکرد و مجید رشتبریان کارشناس اداره بازرسی شهرداری تبریز و شهردار و معاونان و مدیران منطقه 3 در سالن اجتماعات برگزار شد .
داوود طالب نژاد شهردار منطقه ضمن خیر مقدم گویی به مدیر کل بازرسی و هیأت همراه ، از تلاش‌های مسئول سابق بازرسی منطقه محمد رفیعی تشکر و قدرانی کرده و گفت : کارکنان مجموعه شهرداری منطقه ، جزو کارکنان توانمند شهرداری تبریز بوده و هستند و تا بحال از این منطقه افراد زیادی به عنوان مدیر برای خدمت در شهرداری تبریز انتخاب شده اند که با نگاه و توجه به مدیریت شان، از موفقیت مطلوبی نیز برخوردار بوده و هستند .
طالب نژاد ، قصاب عصر جدید را آشنا به امورات منطقه دانسته و افزود : با توجه به اینکه در حوزه‌های شهرسازی ، روابط عمومی ، امور اداری کار کرده اند و به سایر حوزه‌ها‌ی منطقه اشرافیت دارند، می توانند مثمرثمر و مفید واقع شوند .
وی ادامه داد : البته در حال حاضر با توجه به همکاری و زحمات و لطف مجموعه حراست و بازرسی شهرداری تبریز ، مشکلات در منطقه حل شده و فضای شهرداری منطقه از آرامش و روند مطلوب و مناسب و خوبی  برخوردار است .
مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز تراب محمدی نیز ضمن تشکر از زحمات شهرداری منطقه طالب‌نژاد گفت : شهرداری منطقه 3 ، واقعا منطقه متمایز و متفاوتی در بین مناطق 10 گانه شهرداری تبریز است .
محمدی ،  شهرداری منطقه 3 را دارای فرهنگ ویژه ای دانسته و افزود : این منطقه از لحاظ گلایه و شکایات مردمی جزو مناطق کم‌حاشیه و از لحاظ رضایت جزو مناطق اول شهر تبریز بوده و هست و هیچ وقت از لحاظ درآمد دچار مشکل نشده و در حوزه های عمرانی ، آبادی و مسائل شهرسازی نیز همیشه پیشرو بوده که علت آن نیز در گرو وجود مدیران و مسئولان و مجموعه سالم و تلاشگر در راس امور و کارکنان سخت کوش منطقه بوده است .
مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز ، جایگاه بازرسی را جایگاهی ارزشمند و والا برشمرده و اظهار داشت : اگر در شهرداری و ادارات و نهادهایی که مجموعه بازرسی مستقر است ، این مجموعه به خوبی عمل کرده و مشکلات را حل نماید ، هیچ وقت مشکلات بزرگ پیش نیامده و برای آبرو و حیثیت مجموعه مشکل آفرین نخواهد شد .
وی،  بازرسی را مجموعه‌ای مچ گیر ندانسته بلکه مجموعه ای پیشگیر از تخلف عنوان کرد و گفت: باید با دقت بالا و کافی و دقیق در رفتار با کارکنان رفتار شود تا از بروز ناراحتی و یا تخلف جلوگیری  شود ، چون هدف بازرسی سالم سازی محیط و شفاف سازی در امورات است .
محمدی،  موفقیت در سالم سازی محیط اداری و شفافیت سازی در عملکرد و ارائه خدمات را منوط به همکاری مطلوب مابین دو واحد حراست و بازرسی در یک مجموعه دانسته و ادامه داد: باید هوشیاری کامل به خرج داد و در مواقع لازم نیز تذکرات با رعایت اصول اخلاقی به خاطیان داده شود تا یک خطای کوچک یک فرد به مشکل بزرگی تبدیل و آبروی یک مجموعه را دچار خدشه نکند.
مدیرکل بازرسی شهرداری تبریز ، وجود بعضی گلایه و شکایت ها از مجموعه شهرداری را امری غیر قابل اجتناب برشمرده و افزود: به خاطر تنوع خدمات ارائه شده از سوی شهرداری برای شهر و شهروندان که به بیش از 300 نوع می‌رسد، احتمال اینکه شکایتی بشود امری بعید نیست ولی باز باید ما با سعه صدر و در نظر گرفتن آبروی افراد و با دقت و بررسی لازم و کافی رفتار کنیم تا موجب تضییع حقوق و نارضایتی شهروندان نگردیم چون هدف ما حل مشکل و در نهایت رضایت شهروندان در قبال خواسته قانونی شان از شهرداری می باشد.
در ادامه مراسم معارفه، داوود باغی مدیر حراست، رشید شه‌شهی معاون مالی و اقتصادی و حجه‌الاسلام و المسلمین حسین اسماعیلی مسئول امور فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منطقه نیز سخنرانی کردند.
مراسم معارفه با اهداء حکم سرپرستی بازرسی جدید منطقه به سید مجید قصاب عصر جدید توسط مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز در جمع حاضران در سالن اجتماعات منطقه پایان یافت.


PDF چاپ چاپ