تاریخ : پنجشنبه 30 بهمن 1399     |     کد : 209

جلسه تودیع و معارفه مدیر بازرسی شهرداری منطقه یک

جلسه تودیع و معارفه مدیر بازرسی شهرداری منطقه یک با حضور مدیر کل اداره بازرسی شهرداری تبریز، شهردار منطقه یک، معاونین و مدیران منطقه یک برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز ، جلسه تودیع و معارفه مدیر بازرسی و نظارت شهرداری منطقه یک با حضور مدیر کل اداره بازرسی و نظارت شهرداری تبریز ، شهردار منطقه یک ، معاونین و مدیران منطقه یک برگزار شد .
در این جلسه شهردار منطقه یک ضمن اعلام جایگاه حساس نظارت و بازرسی در پویائی و توانمندسازی سازمانی به سرآمدی هر مجموعه به واسطه این مهم اشاره و از اهمیت این واحد نام بردند .پورخردمند در این جلسه بیان داشت : استقرار نظام های ارزیابی عملکرد در سازمان ها ضمن نظارت بر فعالیت های سازمان طبق قوانین و ظوابط ، میزان بهره وری هر سازمان را ارزیابی و به توانمندسازی سازمانها و افزایش بهره وری آن کمک شایانی می نماید .
وی گفت : نظارت و بازرسی فراهم آوردنده اطلاعات مفید برای مدیریت اثربخش است ، نظارت و بازرسی یک فرایند تحقیق است و بایستی از اصول علمی تحقق بهره گیری و برنامه های بازرسی بایستی با هماهنگی های کامل با مدیریت دستگاه یا سازمان آغاز شود.
در ادامه جلسه مدیر کل اداره نظارت و ارزیابی شهرداری تبریز اعلام داشت : نظارت و بازرسی یکی از مهمترین ارکان مدیریتی نوین در همه سیستم ها بوده و موضوع نظارت در سازمان و مجموعه ها می تواند به رضایتمندی شهروندان و رفع پیچیدگی های اداری منجر شده و فعالیتها دارای پویائی و حرکت رو به هدف بیشتری باشند .
شایان ذکر است در پایان جلسه از مدیر سابق واحد بازرسی منطقه یک آقای محمد علیپور تودیع بعمل آمده و آقای یونس رفیعی به عنوان مدیر جدید این واحد معرفی شدند .
PDF چاپ چاپ