تاریخ : پنجشنبه 9 دي 1400     |     کد : 231

دیدار سرپرست محترم بازرسی شهرداری تبریز با بازرس کل استان آذربایجانشرقی

سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری تبریز با بازرس کل آذربایجانشرقی دیدار کرد.
در این دیدار که در دفتر بازرس کل استان آذربایجانشرقی انجام گرفت آقای اللهی سرپرست اداره کل بازرسی شهرداری تبریز با اشاره به فعالیت نهادهای نظارتی علی الخصوص در روند رسیدگی به مسایل و مشکلات شهروندان به افزایش همکاریهای فی ما بین تاکید نمودند. آقای مهندس بهمن اللهی با تشریح اقدامات انجام یافته اداره کل بازرسی شهرداری تبریز در پاسخگویی به مطالبات شهروندان و نیز احقاق حق و حقوق شهرداری و شهروندان، بازرسی را نهادی مسئول و پاسخگو در جهت افزایش میزان رضایتمندی از عملکرد مجموعه عنوان کردند. آقای کرمی بازرس کل استان آذربایجانشرقی نیز با تبریک انتصاب آقای اللهی به سرپرستی اداره کل بازرسی شهرداری تبریز ضمن قدردانی از بازرسان در مواجهه با سختیهای امورات  بازرسی، ضابطه مند بودن و بهره گیری از قانون را در تحقق اهداف سازمانی بسیار موثر دانستند.
مدیر کل بازرسی استان آذربایجانشرقی یکی از اقدامات سازمان بازرسی را کمک به دستگاههای اجرایی در جهت پیشبرد اهداف آنها اعلام و حرکت در مسیر قانون، اقدامات پیشگیرانه و نیز  برخورد قاطع و قانونی را ضامن توسعه یافتگی و افزایش میزان رضایتمندی از دستگاههای استان اعلام کردند.
ایشان بازرسی را امری کاملاً تخصصی عنوان و ارایه مشاوره های فنی و تخصصی به مدیران را لازمه تحقق اهداف از پیش تعیین شده سازمانی اعلام و اقدامات شهرداری را تابلوی عملکرد مثبت نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان و بر حفظ منافع و مصالح شهرداری و شهروندان تاکید و نیز آمادگی بازرسی کل را در راستای کمک به حفظ منافع شهرداری و شهروندان اعلام نمودند.       

PDF چاپ چاپ